המשרד על פי וקסמן עכשיו בבית!

 
 
כיום, אנו מבינים שיש צורך לשנות הרגלים והעבודה מהבית היא כלי חשוב לשמירה על השגרה.  עיצוב המשרד הביתי צריך לכלול את כל הדרוש לעבודה  ממושכת ממש כמו במשרד.
אנחנו בוקסמן אוהבים לתרום את חלקנו לעיצוב חלל העבודה עם הריהוט הכי נעים, מזמין, נוח, חמים וארגונומי שיש - כדי שאתם תרגישו הכי טוב שאפשר גם בזמן שאתם עובדים מהבית.
בחלק מהימים קשה למצוא את המוטיבציה לצאת מהמיטה, ולפשוט את הפיג'מה, אך אנחנו בטוחים שכסא מזמין וסביבת עבןדה ביתית נוחה תעזור לכם להפשיל שרוולים.
הנוסחה למשרד ביתי היא חלל המעורר פרודוקטיביות בנוסף לעיצוב מלא סטייל ואופי. דמיינו: אור שמש בשפע, כוס קפה, שולחן רחב ומפנק והכסא המושלם. בין אם יש לך חדר גדול , או סתם פינה קטנטנה, יש לנו השראה עבורכם.

זוזו! כך תישארו לשבת, ועדיין תשארו אקטיביים בעבודה ובקלות
האם ידעתם שמספיקות 60 דקות של ישיבה רצופה כדי שפעולתם של האנזימים שורפי השומן בגופכם תאט את עצמה ב-90%?  מחקרים מראים שפעילות קצרה לאורך היום יכולה לתרום לבריאות באופן משמעותי, ולכן הפתרון הוא פעילות גופנית לאורך היום ושימוש במוצרי ארגונומיה שמסייעים לשמירה על תנועתיות. הינה דברים שתוכלו לעשות בעבודה מהבית במהלך היום כדי להשאיר את הגוף אקטיבי ובריא.
 
הכסא שלכם:
כדי לסייע לכם בחיפוש אחר כסא העבודה המושלם, ריכזנו עבורכם את רשימת הדברים האולטימטיבית שיש לשים עליהם דגש : דבר  אחד בטוח - הכסא שעליו אתם יושבים יכול לעשות הבדל עצום ברמת הנוחות שלכם (ובשפיות).

1. תמיכה
חפשו כיסא ארגונומי ומעוצב עם תמיכה נכונה המאפשרת תנוחה טובה וזרימת דם קבועה. כסא עבודה מתקדם עם מנגנון הנע בעקבות היושב ומווסת את עוצמתו לפי משקל היושב .
 
2. פרנדלי יוזר או זיווג משמיים:
חפשו כיסא שתוכלו להתאים אישית לגופכם מבלי שתצטרכו לקרוא את ספרי ההוראות של "מלחמה ושלום". ככל שיהיה לנו קל לתפעל ולכוון את הכסא, כך הוא הכי יתאים לגופנו. בחרו כסא אותו יש לכוונן רק בחלקיו הבאים:
גובה הכסא - הירכיים צריכות להיות מקבילות לרצפה כאשר כפות הרגליים מונחות לגמרי על הרצפה במידה ולא נוח, מומלץ להשתמש בהדום ארגונומי דינאמי.
עומק המושב – שמרו על שני סנטימטרים של מרווח בין גב הברכיים לקצה הקדמי של המושב.
גובה משענת היד - מקמו את פד הידית כסנטימטר מעל לגובה טופ השולחן, ואפשרו לכתפיים להירגע. הניחו את כפות ידיכם על השולחן ולא את מפרקי כף היד .

 
 

 
3. קלות בתנועה ופרודוקטיביות:
 לאחר שעיצבנו עמדת עבודה  נוחה ותומכת, וודאו שאתם לא באותה תנוחת ישיבה במשך שעות, משימות שונות בעבודה מחייבות זוויות ישיבה שונות, אז וודאו שתוכלו לכוונן בקלות את משענת הגב. רמז: יותר זוויות = יותר בעיות. ישיבה קלילה ,חופשית ואינטואיטיבית היא הדרך לשמור על בריאות הגוף לאורך זמן.
תנוחה לקויה וחוסר תנועה גורמים לכאבי שרירים ושלד, וכאב מרוקן את גופך מהאנרגיה הדרושה לעבודה פורה ויצירתית.

4. היד הארוכה של הארגונומיה - זרועות למסכים:
כלי עבודה צריכים להתאים את עצמם למשתמש ולא להיפך. זרועות למסכים עוזרים לקרב את העבודה אל המשתמש ובכך מונעים מאמץ מיותר או תנוחות מוזרות. זרועות למסכים מאפשרות למשתמשים למקם את המסכים במרחקים נוחים,  מסייעות להפחית את הסכנה לאימוץ העיניים וישיבה לא נוחה.
בנוסף, זרועות למסכים מפנות גם מקום יקר ערך על שולחן העבודה ומאפשרות למשתמשים לבצע מטלות שאינן קשורות למחשב שמולם. זרוע המסך של Humanscale מתאימה לכל יישום – החל מיישומים ביתיים וכלה ביישומי מחשוב כבדים – לכל אחד מהם תכונות של יציבות יוצאת דופן, שיכוך רעידות, יכולת כיוון ללא מאמץ ואסתטיקה מלוטשת.
 

מה הקשר לעציצים עכשיו?! ארגונומיה
עדיין, חלל פנימי הוא חלל פנימי, ולרבים מאתנו חסר החוץ. אז אנחנו קודם כל ממליצים על אור שמש בשפע, תאורה טבעית שגורמת לנו להרגיש בטיול בחוץ, אבל מה לעשות שעכשיו הרבה מהזמן שלנו אנחנו אכן צריכים להיות בין ארבע קירות? הינה משהו שאפשר לעשות - עציצים הם דרך זולה וכיפית להביא את הטבע לתוך הבית! מסתבר שמעבר ליופי ולתחושת הטבע, יש לצמחים בחלל יתרונות רבים נוספים.
 בין יתר יתרונותיהם הגדולים, צמחים גם משחררים יותר חמצן לאוויר החדר, סופחים אליהם חמצן דו פחמני וזיהומי אוויר שונים ומייצבים את הלחות בסביבתם. כשיש אוויר נקי יותר לנשימה, אנחנו פחות חשופים למחלות, והסיכוי ש"נבריז" לה גדל!

 
מתכננים עיצוב משרד ביתי חמים ומודרני? אלה הצמחים שהכי יתאימו לכם (צילום: Humanscale)

והכי חשוב אל תשכחו לפנות מקום לחבר הכי טוב