מערכת MATILDA-מותג FAMO

מערכת MATILDA-מותג FAMO
מותג: Famo

Make your own space
כדי לעודד חשיבה יצירתית וחדשנית אנו רואים מודל חדש לעיצוב מרחבי עבודה, כאשר המטרה היא לייצר סביבת עבודה שבה העובד מופרה באופן רציף, וחשוף לרעיונות, מידע וגירויים שונים.
ראיה זו מעודדת מפגשים ואינטראקציות בהם נוצרות שיחות ספונטניות בין העובדים, מרחב פתוח שבו שומעים את המתרחש סביב ושבו יש חופש לחשוב ולהביע, גם אם זה בנושאים מחוץ לתחום תפקידך הספציפי.
ההכרה שחדשנות יכולה להגיע מכל עובד בארגון, ושאינטראקציה אקראית בין עובדים היא מקור ליצירתיות, שינתה את ההסתכלות על מרחבי העבודה. עולם העבודה עשה כברת דרך בעשורים האחרונים. הצורך של חברות לחדש ולהוביל קידמה שינה את ההסתכלות על המבנה הארגוני, סביבת העבודה ותפקידו של העובד בארגון. אם בעבר היה לכל אחד תפקיד מוגדר ומובנה, הרי שהתפיסה היום היא שכל עובד הוא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הארגון, ויש לו מקום גם בשלב היצירה וההשראה של החברה.
מערכת Matilda - מעניקה את התמיכה להפיכת הארגון ל social space שבו הדגש הוא על בריאות ורווחת העובד תוך טיפוח האנרגיה והמוטיבציה לעבודה פרודוקטיבית מלאת השראה ומקוריות. המתילד מעניקה לסביבת העבודה  פתיחות ארגונית וזרימה, אווירה משוחררת מלחצים מיותרים, וכזאת שבה מקיימת עבודה צוותית פורה ונעימה.

Aitor Garcia de Vicuña

יליד 1970, ויטוריה-ספרד. למד עיצוב תעשייתי בבית הספר לעיצוב של סן סבסטיאן ובבית הספר לעיצוב במדריד. בשנת 2003 הקים את AGVestudio, סטודיו מוביל בתחומו ומאחוריו עשרות פרויקטים בתחום מרחב העבודה והמרחב העירוני.

רוצים אותנו לצדכם בייעוץ, בחירת מוצרים והזמנות? אנחנו כאן בשבילכם!
הכניסו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

שם:
טלפון:
אימייל: