שולחנות משרדיים

 


מערכת ECO של המותג FAMO

שולחן משרדי UM- המותג FAMO

מערכת MATILDA-מותג FAMO

מערכת ריהוט TOUCCHI

מערכת ריהוט ISLAND- רגלי עץ

שולחן MAHIA-המותג FAMO

עמדת עבודה מדגם ZEN

WIRE

שולחן משרדי
 

שולחן משרדי צריך להשתלב בסביבת העבודה המודרנית, לגרות את הדמיון ולגלם בתוכו את חזית היצירה. שולחן משרדי חייב  להיות אלגנטי, רב-השראה, מדויק ומגובש אך יחד עם זאת אינטימי, פונקציונלי ומזמין.
 

שולחן משרדי שנותן את הטון

 

בעינינו, שולחן משרדי הוא הרבה יותר ממשטח המונח על גבי ארבע רגליים. על פי התפיסה העיצובית שלנו, שולחן משרדי הוא רהיט דומיננטי הנותן את הטון למרחב העבודה כולו. תפיסה זו מנחה אותנו בוקסמן ריהוט משרדי, ומעניקה לנו הזדמנות ליצור ביחד איתכם חללי עבודה שהם לא רק פרודוקטיביים כי אם גם אולטימטיביים.

בחרנו להביא אליכם שולחנות משרדיים בעלי נוכחות, שניחנו במצוינות עיצובית וברמת גמר בלתי מתפשרת. כל שולחן משרדי בקולקציה שלנו הוא שונה, מעודן ומתוחכם וכל שולחן משרדי בעל פוטנציאל ממשי להפוך את יום העבודה להרבה יותר נעים ופורה.
 

מהקלאסיקות הגדולות ועד לחידושים האחרונים

 

יש לנו מסורת בוקסמן - להיות קשובים לטרנדים האחרונים, להפתיע, לרענן ולעניין. לבחון חומרים חדשים, לחקור עיצובים בלתי שגרתיים ולעבוד יד ביד עם מותגים בינלאומיים מובילים. בקולקציה שלנו ניתן למצוא שולחנות משרדיים שהם הצעקה האחרונה בסצנת העיצוב העכשווית לצד שולחנות משרדיים עם קריצה לעולם העיצוב הקלאסי, העל-זמני.

יש לנו גם ערכים - מקצועיות, איכות, הקשבה והתאמה אישית. בזכות ערכים אלו הפכנו עם השנים למקום שמחבר בעלי עסקים, מנהלים ובכירים לבין אדריכלים ומעצבים נחשבים. הלקוחות שלנו יודעים שכאשר הם מגיעים לוקסמן הם נהנים מייעוץ מקצועי, מריהוט מקורי וממגוון רחב של פתרונות אלגנטיים ומשלימים למרחבי עבודה.
 

שולחן משרדי הוא לב ליבו של מרחב העבודה

 

שולחן משרדי הוא לב ליבו של כל חלל וכל עמדת עבודה. ככזה, הוא צריך לעמוד בקצב הפעימות של סביבת המשרד ולהשאיר את העובדים הכי טובים - קרוב. שולחן משרדי אידיאלי חייב להיות מרווח ופרטי אך במקביל גם רב תכליתי. אחרי הכול, על גבי שולחן משרדי תהליכים חשובים נקבעים, יחסי עבודה נוצרים ועבודת הצוות קורמת עור וגידים.

בבואנו לבחור שולחנות משרדיים עבור הקולקציה שלנו אנחנו מחפשים חדשנות, מקור ליצירתיות ומקום מפגש בין רעיונות לבין אנשים. אנחנו חותרים לשוות למשרד המודרני ממד של חופש וספונטניות ולאפשר אווירית עבודה משוחררת מלחצים, מקום שכיף לחזור אליו מדי יום ובכל פעם מחדש.
 

וקסמן, בית לשולחנות משרדיים מודולריים חכמים

 

אין זה משנה אם אתם זקוקים לשולחן עבור עמדות עבודה קטנות או שולחן משרדי לחלל עבודה גדול, גם אין זה משנה אם נדרש לכם שולחן משרדי למנהלים או באנצ'ים למרחבים משותפים. בקולקציה עתירת הדגמים שלנו כל אחד יכול למצוא את מבוקשו.

חשבנו עבורכם על כל הפרטים, מהגדולים ועד לאחרון הפרטים הקטנים, כי המטרה שתמיד ניצבת לנגד עיינינו היא בראש ובראשונה להפוך את שגרת העבודה שלכם לדינאמית, מעצימה ומסקרנת. בקולקציה שלנו תגלו מבחר מדהים של שולחנות משרדיים המעוצבים לעילא ן מבחינת ויזואלית והן מבחינת פונקציונאליות: החל משולחן משרדי בעל תעלות חבויות המובנות בעיצוב להעברת חוטי חשמל ותקשורת, שולחן משרדי מתכוונן חשמלי המשתנה בהתאם לדרישת המשתמש,  ועד לשולחן משרדי הכולל מחיצות אקוסטיות המיועד לעמדות עבודה אישיות במרחבי עבודה פתוחים.

בנוסף, אנחנו גאים גם בסדרת שולחנות משרדיים מודולריים, במידות המשתנות בהתאם לנתוניו ולאופיו הייחודי של כל חלל עבודה. ניתן לשלב מגירות קצרות, מגירות ניידות או עמוקות ואף להתאים אישית את עיצוב הידיות. אפשר לשחק עם טקסטורות, צבעים, גדלים, לבחור את גווני הטופ, את חומרי הגלם ואת מספר הרגליים.
 

וקסמן, תמיד לשירותכם

 

לקבלת ייעוץ אישי וליווי מקצועי הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך  עמוד צור קשר