שולחנות בר

שולחן בר למשרד אינו סתם עוד שולחן בר, אלא חלק בלתי נפרד מהנוף של המשרד בדיוק כשם שכל פריטי הריהוט המשרדי אמורים להיות. לכן, חברת וקסמן מציעה לבחירתכם שולחנות בר במבחר רב של מידות ועיצובים. שולחן בר המתאים לחללים פנימיים, שולחן בר המתאים לאוויר הפתוח ועוד. אנחנו בוקסמן תמיד חוקרים חומרים חדשים שיוצרים פרטי ריהוט מרהיבים וייחודיים. צוות המעצבים שלנו עומד לשירותכם וישמח לסייע לכם בבחירה והתאמה של שולחן בר למשרד מתוך סדרת שולחנות הבר המפוארת שלנו


שולחן Essence

שולחן בר דגם ECO BAR

שולחן בר מתקפל COMO BAR

שולחן בר VESPER BAR

TA BAR

RECORD MEETING

 

שולחן בר


שולחן בר לחלל העבודה המשותף, שולחן בר למטבח המשרדי, לפינת הקפה או שולחן בר לחדר הישיבות. שולחן בר מעוצב שמתאים לאוויר הפתוח או שולחן בר אלגנטי לחללים פנימיים – כל מה שחלמתם בעולם העיצוב, מחכה לכם בוקסמן.

המהפכה במשרד המודרני כבר כאן

בין המוחשי לבין הווירטואלי, בין הפיזי לבין דיגיטלי - המשרד המודרני עובר מהפכה של ממש בשנים האחרונות והפך ממקום עבודה שגרתי ואפור למקום צבעוני ותוסס המפגיש בין אנשים, תהליכים ורעיונות. המשרד הפך למרחב בילוי ופנאי והקו הדק שהפריד עד לא מכבר בין המשרד לבין הבית – היטשטש ונעלם. המשרד של המילניום החדש הוא המקום שבו הכול קורה...

שולחן בר מעוצב ממיטב המותגים המובילים

בלב הפילוסופיה העיצובית שלנו ניצבת התפיסה כי ההיבט הפונקציונלי אף פעם לא בא על חשבונה של האמירה העיצובית. שולחן בר אמנם חייב להיות נוח, חסון ועמיד אך שולחן בר צריך גם להיות מזמין ובעל עיצוב ייחודי. פילוסופיה זו באה לידי ביטוי לא רק בסדרת שולחנות הבר המרשימה שלנו, כי אם בכל הדגמים, העיצובים והקולקציות שלנו.
כשזה נוגע בעיצוב, אין גבול לדמיון. על מנת לשוות למשרד המודרני אווירה דינמית, טרנדית ועדכנית, ניתן לשלב שולחן בר קומפקטי ופרקטי או שולחן בר גדול ומתוחכם. שולחן בר גבוה או נמוך, עם טופ מרובע או עגול, קבוע או מתחלף, עם מנגנון קיפול מתקדם או ללא. בקולקציה החדשה שלנו תמצאו מבחר מגוון ועשיר של שולחנות בר מבית היוצר של מותגים בינלאומיים, וכל שולחן בר בסדרה שלנו עוצב על ידי מעצב מוכשר ובעל שם עולמי.
כאשר מעצבים מוערכים אלו מתכננים ומעצבים שולחן בר הם מביאים ניסיון, מומחיות ופרשנות אישית לעיצוב בן זמננו והם מעצבים פרטי ריהוט משרדי שמשפרים את חיינו. הם מקדישים תשומת לב מיוחדת להנדסת אנוש חכמה, לאפיל האסתטי, לבחירת החומרים הנכונים, לצבעים אופנתיים, לטכניקות ברות-קיימא ולרמת גמר מושלמת. ועיצובים אלו משקפים את יחסי הגומלין המתמשכים שבין אמנות, השראה, מדע ויצירתיות.

שולחן בר שייקח את המשרד שלכם לגבהים חדשים

ההבנה העמוקה לפיה העיצוב משפיע עלינו, מפסל את הערכים שלנו, מעצב את החברה, את התרבות ואת האווירה שמסביבנו - מנחה ומובילה אותנו בכל פעם שאנחנו בוחרים שולחן בר לקולקציה שלנו. והיא זו שמאפשרת לקהל לקוחותינו ליהנות משולחנות בר ייחודיים שלוקחים את המשרד העכשווי לגבהים חדשים. הסדרה שלנו מתחדשת באופן מתמיד, מגיבה במהירות לאורח החיים ולתרבות העבודה הנוכחיים, והיא מספקת פתרונות מיידיים לסגנונות העבודה המשתנים, להרגלים החדשים וגם לצרכים המתחלפים.

הרבה יותר מעוד שולחן בר

אין זה משנה איזה שולחן בר תבחרו מהקולקציה שלנו עבור המשרד שלכם, תמצאו בו הרפתקה, חשיבה ארגונומית, חדשנות ואיכויות יוצאות דופן. וכאשר כל העולמות האלו נפגשים במוצר אחד אפשר להיות סמוכים ובטוחים שמשהו רענן נוצר, משהו שהוא הרבה יותר מעוד שולחן בר.

וקסמן, החופש לעצב שינוי

אנחנו בוקסמן מאמינים שעיצוב אינו יעד כי אם מסע מתמיד של גילוי. מסע אינדיבידואלי, פנימי, ערכי ומרתק ומזמינים אתכם לבוא אלינו, לחקור, לגלות ולצעוד עמנו יד ביד. באולם התצוגה שלנו שפע של שולחנות בר לצד פרטי ריהוט משרדי משלימים שיחדיו יכולים לחולל מהפך במשרד. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם, ממש כמו מורה דרך, למצוא את השביל הנכון, ולהתאים עבורכם שולחן בר מעוצב שישתלב באופן הרמוני בסביבת העבודה שלכם. אנחנו סבורים שמשרד מעוצב ואלגנטי חייב להיות נגיש עבור כולם ומעניקים לכם הזדמנות לעצב את השינוי...

לקבלת ייעוץ אישי וליווי מקצועי הנכם  מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך עמוד צור קשר