כסאות משרדיים

 


כסאות ארגונומיים

כסאות ארגונומיים

כסאות מנהלים ארגונומיים

כסאות מנהלים ארגונומיים

כסאות לחדר ישיבות

כסאות לחדר ישיבות

כסאות אורח למשרד

כסאות אורח למשרד

כסאות סטודנט וכיתות לימוד

כסאות סטודנט וכיתות לימוד

כסאות לישיבה גבוהה

כסאות לישיבה גבוהה

כסא משרדי שעושה את ההבדל

כסא משרדי מעוצב, ארגונומי ונוח הוא בדיוק מה שצריך כדי להתרכז באופן מלא בעבודה. אנחנו בוקסמן ריהוט משרדי יודעים זאת היטב על כן יצאנו למסע חוצה-יבשות בבירות העיצוב הכי נחשבות ברחבי העולם. ליקטנו כסא משרדי אחר כסא משרדי מתוך פסיפס עצום של עיצובים ובחרנו קולקציית כסאות משרדיים עם העיצובים הכי נועזים, הכי אלגנטיים והכי מסקרנים. 

כבית למותגי ריהוט משרדי אקסקלוסיביים אנחנו מונעים על ידי תשוקה. תשוקה ליופי, לטכנולוגיה מתקדמת, לאיכות וליצירתיות, ואנחנו עושים הכול על מנת להביא אליכם את החיבור הטוב ביותר בין פונקציונאליות, סטייל, חומר וצורה.
 

כסא משרדי בכל סגנון, רק תבחרו...

כסא משרדי מודרני, כסא משרדי קלאסי, בקווים נקיים, מינימליסטי או כסא משרדי עם טוויסט אמנותי. פשוט, שובב או מתוחכם. כסא משרדי עם הטיה לאחור, מסתובב, על גלגלים, כסא משרדי סינכרוני או עם מנגנון פשוט, עם משענת לידיים או ללא – כל אחד יכול למצוא אצלנו ביטוי לסגנון המועדף עליו וליהנות מהטאץ' האישי. ועם מניפה כזו מרשימה של מותגים, עיצובים וסגנונות, אין מקום לפשרות. 
 

לא כל הכסאות המשרדיים נולדו שווים

הניסיון שלנו לימד אותנו כי לא כל הכסאות המשרדיים נולדו שווים. לכן שמנו לנו למטרה לשתף פעולה רק עם מותגי עיצוב נבחרים. כאלו שדוגלים במראה מהודק ובלעדי, שמעניקים תשומת לב מיוחדת לכל הפרטים, ולמותגים שמדגימים תוצאות מבריקות, שפשוט אי אפשר לשכפל. בכל כסא משרדי בסדרה המפוארת שלנו ניכר הממד האישי, האינטימי והאנושי וכל אחד מהם פותח מתוך מחשבה על פונקציונליות, תמיכה אופטימלית ורמה גבוהה של ארגונומיות. 
 

כיסא משרדי שהוא לא רק יפה ונוח במיוחד, הוא בנוי להחזיק מעמד

כל כסא משרדי בקולקציה שלנו עוצב בעבודת יד-אמן ומתוך מטרה להעניק לחלל העבודה כולו נגיעה מיוחדת אך יחד עם זאת משלימה. כל כסא משרדי פותח תוך חתירה להתאמה אידאלית לסביבת העבודה המודרנית ונועד לספק שנים רבות של עמידות.
 

חלל התצוגה של וקסמן 

על אף המגוון העשיר המוצג בחלל התצוגה ובחנות האונליין באתר - כל אחד ואחת יכולים להתרשם מכל כסא משרדי בנפרד, לאמוד את אופיו, עיצובו והנדסת האנוש החכמה שלו. יצרנו מייצג אסתטי והרמוני בחללי התצוגה שלנו כך שניתן לראות כל כסא משרדי מבלי שהשפע יסיח את הדעת, והכול - תחת קורת גג אחת. 


מבחר עשיר של כסאות משרדיים

 
* כסא משרדי למנהלים – בוקסמן תמצאו את הקרם דה-לה קרם של מותגי כסאות המנהלים, את פסגת החדשנות ואת העיצובים האחרונים של אייקוני עיצוב עולמיים. לכל כסא מנהלים בקולקציה שלנו עיצוב מרהיב, חזות ויזואלית שונה, ליבה חזקה ורמת נוחות VIP. 
* כסא משרדי לחדר ישיבות – בבחירת כסא משרדי לחדר הישיבות אסור לעגל פינות. אנחנו מאמינים שהחלטות חשובות צריכות להתקבל באווירה מעוררת השראה, לכן לכל כסא בקולקציה שלנו יש נוכחות ייחודית, אמירה עיצובית ואפשרות להתאמה אישית.
* כסא משרדי לאורחים  – אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני. עם סדרת כסאות האורח שלנו תוכלו להעניק לקהל הלקוחות, לאורחים ולשותפים העסקיים שלכם חווית המתנה נעימה, ומפגש ראשוני בלתי נשכח. 
* כסא סטודנט ארגונומי – קולקציית כסאות הסטודנט שלנו היא ההוכחה שכאשר מקוריות ואיכות נפגשים משהו נפלא נולד. בוקסמן ממתין לכם מבחר עשיר של כסאות סטודנט ארגונומיים בשלל צבעים, גדלים מרקמים ודגמים.
 

לקבלת ייעוץ אישי וליווי מקצועי הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך  עמוד צור קשר