אודות

משהו על הוקסמנים

חלל התצוגה של Waxman, הבית למותגי יוקרה בינלאומיים לעיצוב המשרד, שהושק מחדש לאחרונה מעניק חוויה אינטימית המשקף את הערכים והאיכויות של החברה. אולם התצוגה שלנו נתפס כבית, הבית של וקסמן, כשהלקוח הוא אורח במלוא מובן המילה. התחושה הביתית חיה ומורגשת היטב כבר בכניסה לאולם. הסגנון הסקנדינבי הפשטני, הגולמי והערכי, בשילוב המראה התעשייתי הגס של הבטון החשוף, הקירות הגלויים, קורות המתכת העתיקות שנחשפו בתהליך השיפוץ וכמובן דיוק בפרטים הקטנים, מציגים את פריטי הריהוט למשרד באור שונה ומסקרן. אך התוספת המשמעותית ביותר לחלל מוענקת בנגיעות האישיות המשלבות אוספים פרטיים שלוקטו במהלך השנים בשילוב חומרים אהובים ובעלי משמעות כולם משקפים את רוחה ואופייה המיוחד של החברה המתבטא באנושיות ובמקצוענות. הטשטוש בין הריהוט הביתי לריהוט המשרדי בא לידי ביטוי בתאורה, בשטיחים ובערבוב החומרים שיוצרים את התמהיל הנכון והאישי ביותר עבור הלקוח.
וקסמן היא מקור להשראה- Inspire your Office - באמצעות פריטי ריהוט משרדי ייחודי אנו מכניסים את עולם הערכים, ההיסטוריה ואופי החברה של הלקוח לתוך המעטפת ה"וקסמנית" המאירה על הלקוח באור ייחודי ואחר.
 
חלל התצוגה שלנו מתחבר גם להוויה הדוגלת באותנטיות, בישירות, בערכים מקודשים של אמון, של הסתכלות בגובה העיניים בכל אדם באשר הוא וכמו בבית גם כאן כל אחד מוצא את מקומו כי זה בית. בבית של וקסמן חי צוות מקצועי, אשר כמו במשפחה הינו שותף מלא לדרך בעלת המסורת ארוכת השנים של עשייה ארצישראלית שהחלה את דרכה בשנות ה60 של המאה הקודמת. בחדר הישיבות, הנמצא בעומקו של חלל התצוגה, נמצאת יצירתה של האמנית טל פרנק "המטרייה " המספרת למעשה את סיפור החברה. המטרייה עשויה מעץ מגולף ולמרות קשיחות החומר היא עדינה ומלאת תנועה... ועל אף שהיא ניזוקה ונשברה היא לא נזרקת כי בתוכה שמורה הדרך, ההיסטוריה הערכים, הסיפורים והחוויות שבנו את פסיפס חייה.
אנשים המבקרים בחלל התצוגה מספרים שהם מרגישים כמו בבית, זו ההשראה שלנו אליכם- הלקוחות והאדריכלים השותפים לעשייה שלנו- להעביר דרך העיצוב את האיכויות המיוחדות של כל חברה ולשקף עבורה את הערכים הייחודים לה.
 
מיכל וקסמן בעלים ומנכלית וקסמן - כסאות וריהוט משרדי

מקווה שתהנו מהביקור באתר וכמובן, אתם מוזמנים לטעום ניחוח אחר... היכנסו לאולם התצוגה שלנו!
שלכם, מיכל וקסמן